Menu
Kroniki Dwuświata
Strona głównaKsiążkiTrylogia Mitrys, miękka oprawa, autograf i bezpłatny paczkomat

Trylogia Mitrys, miękka oprawa, autograf i bezpłatny paczkomat

114,70 zł

Producent: Panko
Kod: wysyłka za granicę
Wysyłka:4 dni
Produkt dostępny (36 komplet)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:komplet

"Mrok we krwi", "Czempion Semaela" oraz „Sploty Przeznaczenia" to części trylogii Mitrys, cyklu Kroniki Dwuświata

Kupując całą trylogię w czerwcu nadal masz bezpłatną wysyłkę w paczkomacie.

Kupuj w komplecie i oszczędzaj!
Wysyłamy też za granicę - skontaktuj się bezpośrednio!


Spin off - NAMIESTNICZKA NEMEDORPOBIERZ TEKST


Tom 1."Mrok we krwi", 327 stron - obejrzyj zwiastun

Mroczny, magiczny świat, w którym na tle konfliktów, globalnych intryg i walki o władzę rozgrywa się emocjonująca historia młodych ludzi, Skry oraz Norana.

Nie do końca zwykła kobieta ani nie w pełni potężna magiczka musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem i narzuconą jej rolą, które może dać wielu ludziom nadzieję na lepszy los, ale jednocześnie wiąże się z bólem i wyrzeczeniami dla niej samej. Noran, młody wyszkolony zabójca, który również ma do odegrania ważną rolę dla losu Dwuświata, musi żyć z Mrokiem, który coraz silniej wkrada się w jego życie i przejmuje nad nim kontrolę. Jak potoczą się losy bohaterów oraz magicznego świata, w którym przyszło im żyć? Czy oboje zaakceptują zadania, jakie narzuca im przeznaczenie? Do jakich zdarzeń doprowadzą knowania i manipulacje bogów?

Tom 2. "Czempion Semaela", 225 stron - obejrzyj zwiastun

Młody, skażony Mrokiem zabójca Noran i utalentowana szamanka Winea, zostają ostatecznie wciągnięci w strumień swojego przeznaczenia. Ich losy w nieunikniony sposób prowadzą ich ku sobie, ale także ku fundamentalnym wyborom na całe życie. Na obu kontynentach trwa walka, a strony konfliktów szykują się do globalnej konfrontacji. W tle rysują się pierwsze przejawy ingerencji nieśmiertelnych, a knowania maga Mroku stają się coraz ryzykowniejsze...

Tom 3. "Sploty Przeznaczenia", 303 strony - obejrzyj zwiastun

Na piaszczystej ziemi Słonecznych Równin stają naprzeciw siebie dwie potężne armie. Zakuci w stal ogromni Orogonowie, wspierani przez hordy Arrakinów, Srebrne Kolce, a nawet mityczne Wyrny, runą z furią na wojska sprzymierzonych ras ludzi, Ghallów i Myriadów. Syn Nocy stoczy śmiertelny bój ze Słoneczną Panią. Co wyznaczy przyszłość Amadal: demoniczna moc Burghala czy legendarna magia Światła? Bezlitosna wojna pochłania również Kontynent Elise. Miasta, warownie i twierdze padną, gdy spuszczone ze smyczy komanda Cienistych wzmocnią siły Drenara. Czy ufortyfikowana wyspa Orin oprze się mściwej potędze Semaela? Do czego zdolny okaże się Najstarszy, gdy stanie oko w oko z magiem Mroku?

Niewielu wie o wpływach bogów i prawdziwych planach sprzeniewierzonego błogosławionego. Zaskakująco to jednak Bruneira, pani Śnieżnego Azylu, może zyskać najwięcej na wszechobecnej pożodze.

MOŻESZ PRÓBOWAĆ OSZUKIWAĆ PRZEZNACZENIE, ALE CZY OSTATECZNIE NIE SPOTKASZ GO NA KOŃCU SWOJEJ ŚCIEŻKI? CZEGO JESTEŚ PEWIEN, A CO CI SIĘ WYDAJE? ZASTANÓW SIĘ, PÓKI MASZ OKAZJĘ.
Mapa Dwuświata

Liczba recenzji: 8

Nefilim 1570

Data dodania: 10 February 2022

Uwaga,uwaga strasznie niebezpieczny przedmiot magii słów,już samo dotkniecie grozi zafascynowaniem i nieodpartym głodem zanurzenia się w magiczną rzeczywistość i całkowitym oderwaniem od siermiężnej rzeczywistości realnego świata,by zachłannie pochłaniać magię słów. Nie spodziewałem się,że już po przeczytaniu pierwszych słów wpadnę w misternie utkane zaklęcie przez arcymaga magii słowa;rzadko to się zdarza by książka mnie tak pochwyciła i usidliła a co jeszcze bardziej zaskakujące stała się po części lustrem osobowości i dała możliwość bardzo zażyłego utożsamienia się z konkretną postacią;w moim przypadku Noranem synem światłości skażonym mrokiem. Przeczytałem cała trylogię w tydzień i teraz jestem na śmiertelnym głodzie dalszych losów bohaterów,szczególnie bliskiego memu sercu Noranowi,z którym splotła mnie silna magia słowa i nie tylko. Książka warta polecenia magicznym wampirom i innym stworom wiecznie głodnym magii i nie tylko może po nią sięgnąć każdy anty magiczny gość może się wtedy odmugoli i da się porwać wszechobecnej magii wokół nas i w nas samych,bo czymże jest świat bez magii tylko siermiężnym bezdusznym uniwersum mroku brutalnie zabijającym w nas to co piękne.

Ocena: 5/5

Anna

Data dodania: 07 January 2022

Czytam odkąd pamiętam, czyli od jakiegoś 5 roku życia. Książki pochłaniam bez względu na gatunek bo wg mnie trzeba być otwartym na inne gatunki nie tylko te które nas fascynują (no może oprócz romansów

Ocena: 5/5

Tadek

Data dodania: 05 January 2022

Kroniki Dwuświata to pozycja obowiązkowa dla fana fantasy. Nie ma sensu rozwodzić się nad zaletami, kto przeczytał ten je zna, a kto nie, czas nadrobić. Zwarta i dynamiczna fabuła, kompletne i nieszablonowe postacie, nowe spojrzenie na magię, a przede wszystkim lekki i przyjemny język, jakim napisano Kroniki.

Ocena: 5/5

Wojtek

Data dodania: 05 January 2022

Czytam fantasy i sf już ponad 25lat. Coraz rzadziej zdarza się aby jakaś pozycja zaciekawiła mnie na tyle, że chciałbym ją polecić. Tę polecam jak najbardziej, owszem nie jest idealna, szczególnie pierwszy tom ale im dalej tym lepiej. Pozdrawiam Pana Pawła i czekam na kolejne powieści z tego a może i innego uniwersum.

Ocena: 5/5

Iwona

Data dodania: 05 January 2022

Trylogia Mitrys, Kroniki Dwuświata – całościowo zdecydowanie warta polecenia. Debiut, ale udany, choć oczywiście nie pozbawiony potknięć. Pierwsza część wyszła najsłabiej – najwięcej niedociągnięć i błędów się tam ujawniło. Ale dalej moi drodzy, dalej było tylko lepiej :) A tu dwa słowa podsumowania z mojej recenzji „Splotów przeznaczenia”, którą pisałam dla Klubu Recenzenta Smocze Języki : „Dzieje Elise i Amdal, a w nich losy dwojga czempionów Światła i Mroku, są wciągające i epickie, z nieoczywistym, budzącym mrowienie w krzyżu, zakończeniem. Mimo niedociągnięć i błędów, których nie sposób pominąć, w zaprezentowanej trylogii widać ogromny potencjał literacki Pawła Kopijera, który stworzył solidne podwaliny bogatego, złożonego uniwersum. Mam nadzieję, że będzie ono źródłem jeszcze wielu, tym razem wyszlifowanych jak diamenty, opowieści.” - Wciąż podpisuję się pod tymi słowami obiema rękami.

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 8 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Kubek z bohaterami Kronik Dwuświata
  Szybki podgląd

  Kubek z bohaterami kronik Dwuświata

  12,00 zł

 • Mapa uniwersum Dwuświata
  Szybki podgląd

  Mapa Dwuświata - plik

  8,00 zł

 • Zestaw zakładek z bohaterami Kronik Dwuświata
  Szybki podgląd

  Zestaw zakładek z bohaterami Kronik Dwuświata

  10,00 zł

 • Pudełko drewniane na książki
  Szybki podgląd

  Pudełko drewniane na książki

  189,00 zł

 • Planszówka Mitrys, przedsprzedaż, pionki
  Szybki podgląd

  Planszówka Mitrys, przedsprzedaż, pionki

  249,00 zł

 • Planszówka Mitrys, przedsprzedaż, figurki 3D
  Szybki podgląd

  Planszówka Mitrys, przedsprzedaż, figurki 3D

  279,00 zł

Klienci polecają również:
 • Figurka 3D, 120mm - Skra/Winea, szamanka
  Szybki podgląd

  Figurka 3D, 120mm - Skra/Winea, szamanka

  99,00 zł

 • Mrok we krwi, tom I trylogii Mitrys, Kroniki Dwuświata
  Szybki podgląd

  Mrok we krwi, tom I trylogii Mitrys, Kroniki Dwuświata

  39,90 zł

 • Czempion Semaela, tom II trylogii Mitrys, Kroniki Dwuświata
  Szybki podgląd

  Czempion Semaela, tom II trylogii Mitrys, Kroniki Dwuświata

  34,90 zł

 • Pudełko drewniane na książki
  Szybki podgląd

  Pudełko drewniane na książki

  189,00 zł

 • Figurka 3D, 120mm - Druwian, druid
  Szybki podgląd

  Figurka 3D, 120mm - Druwian, druid

  99,00 zł

 • Kubek z bohaterami Kronik Dwuświata
  Szybki podgląd

  Kubek z bohaterami kronik Dwuświata

  12,00 zł

ZAAKCEPTUJ
ZAAKCEPTUJ