Menu
Kroniki Dwuświata
Strona głównaKsiążkiTrylogia Mitrys, Kroniki Dwuświata, z autografem

Trylogia Mitrys, Kroniki Dwuświata, z autografem

114,70 zł

Producent: Panko
Kod: miękka oprawa
Wysyłka:4 dni
Produkt dostępny (138 komplet)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:komplet

Zakup w przedsprzedaży to autograf i pierwszeństwo dostawy zrealizowanej po dniu premiery 29 XI 2021

"Mrok we krwi", "Czempion Semaela" oraz „Sploty Przeznaczenia" to części trylogii Mitrys, cyklu Kroniki Dwuświata

Tom 1."Mrok we krwi", 327 stron

Mroczny, magiczny świat, w którym na tle konfliktów, globalnych intryg i walki o władzę rozgrywa się emocjonująca historia młodych ludzi, Skry oraz Norana.

Nie do końca zwykła kobieta ani nie w pełni potężna magiczka musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem i narzuconą jej rolą, które może dać wielu ludziom nadzieję na lepszy los, ale jednocześnie wiąże się z bólem i wyrzeczeniami dla niej samej. Noran, młody wyszkolony zabójca, który również ma do odegrania ważną rolę dla losu Dwuświata, musi żyć z mrokiem, który coraz silniej wkrada się w jego życie i przejmuje nad nim kontrolę. Jak potoczą się losy bohaterów oraz magicznego świata, w którym przyszło im żyć? Czy oboje zaakceptują zadania, jakie narzuca im przeznaczenie? Do jakich zdarzeń doprowadzą knowania i manipulacje bogów?

Tom 2. "Czempion Semaela", 225 stron

Młody, skażony Mrokiem zabójca Noran i utalentowana szamanka Winea, zostają ostatecznie wciągnięci w strumień swojego przeznaczenia. Ich losy w nieunikniony sposób prowadzą ich ku sobie, ale także ku fundamentalnym wyborom na całe życie. Na obu kontynentach trwa walka, a strony konfliktów szykują się do globalnej konfrontacji. W tle rysują się pierwsze przejawy ingerencji nieśmiertelnych, a knowania maga Mroku stają się coraz ryzykowniejsze...

Tom 3. "Sploty Przeznaczenia", 303 strony

Na piaszczystej ziemi Słonecznych Równin stają naprzeciw siebie dwie potężne armie. Zakuci w stal ogromni Orogonowie, wspierani przez hordy Arrakinów, Srebrne Kolce, a nawet mityczne Wyrny, runą z furią na wojska sprzymierzonych ras ludzi, Ghallów i Myriadów. Syn Nocy stoczy śmiertelny bój ze Słoneczną Panią. Co wyznaczy przyszłość Amadal: demoniczna moc Burghalla czy legendarna magia Światła? Bezlitosna wojna pochłania również Kontynent Elise. Miasta, warownie i twierdze padną, gdy spuszczone ze smyczy komanda Cienistych wzmocnią siły Drenara. Czy ufortyfikowana wyspa Orin oprze się mściwej potędze Semaela? Do czego zdolny okaże się Najstarszy, gdy stanie oko w oko z magiem Mroku?

Niewielu wie o wpływach bogów i prawdziwych planach sprzeniewierzonego błogosławionego. Zaskakująco to jednak Bruneira, pani Śnieżnego Azylu, może zyskać najwięcej na wszechobecnej pożodze.

MOŻESZ PRÓBOWAĆ OSZUKIWAĆ PRZEZNACZENIE, ALE CZY OSTATECZNIE NIE SPOTKASZ GO NA KOŃCU SWOJEJ ŚCIEŻKI? CZEGO JESTEŚ PEWIEN, A CO CI SIĘ WYDAJE? ZASTANÓW SIĘ, PÓKI MASZ OKAZJĘ.

Liczba recenzji: 7

Anna

Data dodania: 07 January 2022

Czytam odkąd pamiętam, czyli od jakiegoś 5 roku życia. Książki pochłaniam bez względu na gatunek bo wg mnie trzeba być otwartym na inne gatunki nie tylko te które nas fascynują (no może oprócz romansów

Ocena: 5/5

Tadek

Data dodania: 05 January 2022

Kroniki Dwuświata to pozycja obowiązkowa dla fana fantasy. Nie ma sensu rozwodzić się nad zaletami, kto przeczytał ten je zna, a kto nie, czas nadrobić. Zwarta i dynamiczna fabuła, kompletne i nieszablonowe postacie, nowe spojrzenie na magię, a przede wszystkim lekki i przyjemny język, jakim napisano Kroniki.

Ocena: 5/5

Wojtek

Data dodania: 05 January 2022

Czytam fantasy i sf już ponad 25lat. Coraz rzadziej zdarza się aby jakaś pozycja zaciekawiła mnie na tyle, że chciałbym ją polecić. Tę polecam jak najbardziej, owszem nie jest idealna, szczególnie pierwszy tom ale im dalej tym lepiej. Pozdrawiam Pana Pawła i czekam na kolejne powieści z tego a może i innego uniwersum.

Ocena: 5/5

Iwona

Data dodania: 05 January 2022

Trylogia Mitrys, Kroniki Dwuświata – całościowo zdecydowanie warta polecenia. Debiut, ale udany, choć oczywiście nie pozbawiony potknięć. Pierwsza część wyszła najsłabiej – najwięcej niedociągnięć i błędów się tam ujawniło. Ale dalej moi drodzy, dalej było tylko lepiej :) A tu dwa słowa podsumowania z mojej recenzji „Splotów przeznaczenia”, którą pisałam dla Klubu Recenzenta Smocze Języki : „Dzieje Elise i Amdal, a w nich losy dwojga czempionów Światła i Mroku, są wciągające i epickie, z nieoczywistym, budzącym mrowienie w krzyżu, zakończeniem. Mimo niedociągnięć i błędów, których nie sposób pominąć, w zaprezentowanej trylogii widać ogromny potencjał literacki Pawła Kopijera, który stworzył solidne podwaliny bogatego, złożonego uniwersum. Mam nadzieję, że będzie ono źródłem jeszcze wielu, tym razem wyszlifowanych jak diamenty, opowieści.” - Wciąż podpisuję się pod tymi słowami obiema rękami.

Ocena: 5/5

Ewa

Data dodania: 05 January 2022

Trylogię zakupiłam tuż przed planowanym urlopem. Zaczęłam czytać pierwsze strony - tak na zachętę i niestety !!! Na urlop musiałam znaleźć coś innego

Ocena: 5/5

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 7 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Kubek z bohaterami Kronik Dwuświata
  Szybki podgląd

  Kubek z bohaterami kronik Dwuświata

  12,00 zł

 • Mapa uniwersum Dwuświata
  Szybki podgląd

  Mapa Dwuświata - plik

  8,00 zł

 • Zestaw zakładek z bohaterami Kronik Dwuświata
  Szybki podgląd

  Zestaw zakładek z bohaterami Kronik Dwuświata

  10,00 zł

Klienci polecają również:
 • Figurka 3D, 120mm - Druwian, druid
  Szybki podgląd

  Figurka 3D, 120mm - Druwian, druid

  99,00 zł

 • Kubek z bohaterami Kronik Dwuświata
  Szybki podgląd

  Kubek z bohaterami kronik Dwuświata

  12,00 zł

 • Zestaw zakładek z bohaterami Kronik Dwuświata
  Szybki podgląd

  Zestaw zakładek z bohaterami Kronik Dwuświata

  10,00 zł

 • Zakup w przedsprzedaży to autograf i pierwszeństwo dostawy zrealizowanej po dniu premiery 29 XI 2021
  Szybki podgląd

  Sploty Przeznaczenia, tom III trylogii Mitrys, Kroniki Dwuświata

  39,90 zł