Menu
Kroniki Dwuświata
Strona głównaKsiążkiTrylogia Mitrys, miękka oprawa, autograf i bezpłatny paczkomatRecenzje
Trylogia Mitrys, miękka oprawa, autograf i bezpłatny paczkomat
[wysyłka za granicę]
Cena: 114,70 zł
od Nefilim 1570 Data dodania: 10 February 2022

Uwaga,uwaga strasznie niebezpieczny przedmiot magii słów,już samo dotkniecie grozi zafascynowaniem i nieodpartym głodem zanurzenia się w magiczną rzeczywistość i całkowitym oderwaniem od siermiężnej rzeczywistości realnego świata,by zachłannie pochłaniać magię słów.
Nie spodziewałem się,że już po przeczytaniu pierwszych słów wpadnę w misternie utkane zaklęcie przez arcymaga magii słowa;rzadko to się zdarza by książka mnie tak pochwyciła i usidliła a co jeszcze bardziej zaskakujące stała się po części lustrem osobowości i dała możliwość bardzo zażyłego utożsamienia się z konkretną postacią;w moim przypadku Noranem synem światłości skażonym mrokiem.
Przeczytałem cała trylogię w tydzień i teraz jestem na śmiertelnym głodzie dalszych losów bohaterów,szczególnie bliskiego memu sercu Noranowi,z którym splotła mnie silna magia słowa i nie tylko.
Książka warta polecenia magicznym wampirom i innym stworom wiecznie głodnym magii i nie tylko może po nią sięgnąć każdy anty magiczny gość może się wtedy odmugoli i da się porwać wszechobecnej magii wokół nas i w nas samych,bo czymże jest świat bez magii tylko siermiężnym bezdusznym uniwersum mroku brutalnie zabijającym w nas to co piękne.Ocena: 5/5

ZAAKCEPTUJ
ZAAKCEPTUJ